Nowości w Netflix - 21 października 2021 roku

Zobacz, jakie nowości pojawią się na platformie Netflix w październiku 2021 roku. Są wśród nich seriale, seriale oryginalne (wyprodukowane przez Netflix) oraz filmy pełnometrażowe. Sprawdź, co warto obejrzeć w nadchodzących dniach. Lista obejmuje premiery z 21 października 2021.

Porcelanowy król

Gdy książe zostaje zamordowany, jego rolę przejmuje siostra-bliźniaczka. Nikt nie może poznać jej prawdziwej tożsamości - to mogłoby się dla niej źle skończyć i oznaczałoby koniec możliwości sprawowania władzy. Serial został nakręcony na podstawie dobrze przyjętej przez czytelników oraz krytyków serii komiksów. 

Zobacz, czy kobieta zdoła utrzymać się na tronie.

Wojownicza księżniczka Maya

To animowany film pełnometrażowy, przy którym cała rodzina będzie się świetnie bawić. Typowe kino familijne, pełne zwrotów akcji, zabawnych scen i momentów trzymających w napięciu. Księżniczka pochodząca z ludu Majów rozpoczyna wielką przygodę swojego życia - wyprawę, której celem jest odnalezienie trzech legendarnych bohaterek. Tylko z nimi uda się Mayi uratować świat!

Nowości w Netflix - 21 października 2021 roku

Korporacja Konspiracja

Bajki dla dorosłych cieszą się coraz większym powodzeniem, a Korporacja Konspiracja jest jedną z nich. Dysfunkcyjny zespół tworzy gabinet cieni - są odpowiedzialni za wiele spisków w otaczającym ich świecie. Animowany film przedstawia orgie w maskach, spotkania tajnych stowarzyszeń oraz innych mrocznych sytuacji. Kobieta naukowiec próbuje zmienić świat, choć przez społeczeństwo opisane w Korporacji Konspiracja uważana jest raczej za nieszkodliwego dziwaka.

Zemsta rewolwerowca

Nie codziennie Netflix wypuszcza filmy w tak dosadni sposób nawiązujące do typowych westernów. To klasyczny film przypominający klimat minionych lat i pogoni za szczęściem i pieniędzmi. Film opowiada o wyjętym spod prawa Nacie Love i jego wrogu - Rufusie Bucku. Gdy ten drugi wychodzi z więzienia, Nat Lova musi przeciwstawić się gangowi Bucka. W tle pojawia się była partnerka gangstera i porywczy szeryf, co dopełnia obrazu takiego kina.