Darmowy ERP - poznaj jego możliwości!

Darmowy CRM — poznaj możliwości systemu!

Zarządzanie firmą nie jest łatwym zadaniem, szczególnie jeśli przedsiębiorstwo ciągle się rozrasta. Na rynku pojawiają się jednak regularnie rozwiązania, których celem jest poprawa jakości zarządzania firmami, a przede wszystkim ułatwienie tego procesu. Jednym z takich narzędzi jest CRM — darmowy system do obsługi danych firmy i system pracy zdalnej. Sprawdź, czym wyróżnia się na tle konkurencji i kto powinien po niego sięgnąć!

Czym jest CRM?

CRM (ang. customer relationship management) to nic innego jak system, który pozwala na zarządzanie ludźmi i ich zasobami. Gromadzi w jednym miejscu pracowników, pracodawców i klientów, a także realizowane przez każdego z nich zadania.

Darmowy ERP - poznaj jego możliwości!

Zarządzanie przedsiębiorstwem online nie jest niczym nowym, jednak system CRM zyskuje dopiero popularność. Służy wielu pracodawcom do kontroli jakości pracy oraz obsługi danych firmowych. Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów systemu do zarządzania firmą. Spotkać możemy zarówno wersje płatne, jak i darmowe CRM. Warto zaznaczyć, że darmowe platformy dają równie ogromne możliwości, co ich płatni konkurenci.

Darmowy CRM — jakie daje możliwości?

Możliwości darmowego CRM są ogromne. Prócz tego, że za jego pomocą można zarządzać działalnością, ułatwia także śledzenie obiegu dokumentów korporacyjnych. Nie tylko przyspiesza to obieg informacji w firmie, ale także ogranicza zagubienie danych. Wszystkie informacje, które są przesyłane pomiędzy pracodawcą, pracownikami a klientami są szyfrowane, a więc bezpieczne. 

Darmowy CRM zapewnia jego użytkownikom nieograniczony dostęp do danych, ludzi, kontaktów czy leadów, a także deali. Nielimitowane są też połączenia przychodzące oraz wychodzące. Oprogramowanie umożliwia import danych z chmury, prywatnego maila Gmail, poczty Outlook, Yahoo! i wiele innych! Migracja danych trwa kilka sekund. Użytkownicy darmowego CRM mogą swobodnie realizować projekty i nie martwić się limitem miejsca na systemowym dysku. 

Dla kogo darmowy CRM?

Darmowe oprogramowanie skierowane jest do osób, które prowadzą swoją działalność i chcą zmienić system zarządzania nią. CRM bez opłat sprawdzi się u wszystkich tych, którzy chcą przetestować inny system prowadzenia firmy bez ponoszenia kosztów.

CRM to świetna opcja dla tych, którzy poszukują kompleksowych rozwiązań. Zamiast kilku oprogramowań różnych producentów warto wybrać te, które jest sprawdzone i zyskuje na popularności, a jednocześnie gwarantuje dostęp do wielu usług i daje jeszcze więcej możliwości. 

Darmowy CRM może być używany w wersji mobilnej lub lokalnej. Decyduje się na niego coraz więcej przedsiębiorców (obecnie korzysta z niego ok. 6 mln firm na całym świecie). CRM zawdzięcza swoją rozpoznawalność usługom, które w ramach korzystania z niego są dostępne. To m.in. zamówienia, oferty, raporty sprzedaży, plan pracy pracowników, calle, duża baza kontaktów, zdobywanie nowych klientów, wideokonferencje, czaty, kalendarz, a także analiza czasu pracy. Co jest w CRM najlepsze? Że jest zupełnie darmowy i dostępny bez wychodzenia z domu!