Centrum konferencyjne w Krakowie. Dlaczego warto organizować wydarzenia w EXPO Kraków?

EXPO Kraków to jedno z największych centrów konferencyjnych w naszym kraju. Od 2014 r. odbywają się w nim liczne wydarzenia o krajowym i międzynarodowym charakterze. Centrum konferencyjne w Krakowie może z powodzeniem gościć u siebie takie eventy, jak targi, konferencje, kongresy, spotkania, eventy firmowe, prezentacje i wiele innych. Jego nowoczesny charakter, dogodna lokalizacja oraz usprawnienia dla gości dostępne na miejscu co roku przyciągają do niego całe rzesze klientów.

EXPO Kraków i jego kompleksowa oferta wydarzeń o różnym charakterze

EXPO to centrum konferencyjne w Krakowie, które powstało z myślą o przedsiębiorcach i firmach organizujących wydarzenia tematyczne i biznesowe o różnych rozmiarach. Obiekt posiada ogromną powierzchnię użytkową, która wynosi aż 14 tys. m2, co pozwala mu gościć w swoim wnętrzu eventy i spotkania o różnych rozmiarach. Odbywają się w nim zarówno małe, kameralne spotkania firmowe, jak i duże targi, konferencje i kongresy, w których codziennie udział biorą setki, a nawet tysiące gości.

EXPO Kraków jest nowoczesnym i wielofunkcyjnym obiektem, w którym z powodzeniem mogą odbywać się wydarzenia o różnej tematyce, zarówno biznesowej, jak i rozrywkowej. Dysponujące największą powierzchnią wystawienniczą w Krakowie Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków jest najchętniej wybieranym obiektem na targi. Oprócz nich centrum konferencyjne w Krakowie często gości w swoich murach także kongresy i konferencje o międzynarodowym charakterze.

W obiekcie regularnie odbywają się także eventy firmowe, bankiety oraz festiwale z muzyką na żywo, kulinarnymi popisami oraz występami gwiazd. Nie sposób także pominąć takich popularnych wydarzeń, jak widowiska artystyczne oraz pokazy mody i sportów ekstremalnych. Do organizacji tych ostatnich służy specjalnie dostosowany teren zewnętrzny, którym również dysponuje krakowskie Centrum Targowo-Kongresowe EXPO.

Centrum konferencyjne w Krakowie. Dlaczego warto organizować wydarzenia w EXPO Kraków?

Centrum konferencyjne w Krakowie i jego udogodnienia dla gości i klientów

Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków od samych początków swojego istnienia przyciąga do siebie całe rzesze klientów poszukujących obiektu idealnie dostosowanego do ich potrzeb. Centrum konferencyjne w Krakowie może poszczycić się bardzo dogodną lokalizacją, która umożliwia szybki i bezproblemowy dojazd na miejsce wydarzenia każdemu jego uczestnikowi. Do Centrum można dostać się zarówno własnym autem, jak i środkami komunikacji miejskiej. Do dyspozycji gości pozostaje duży parking na 700 aut.

Nowoczesne centrum konferencyjne w Krakowie EXPO jest obiektem, z którego mogą skorzystać zarówno osoby w pełni sprawne, jak i ludzie poruszający się na wózkach inwalidzkich. Obiekt wyposażony jest w nowoczesne windy oraz całkowicie pozbawiony barier architektonicznych, co pozwala na wygodne korzystanie z jego funkcjonalności każdemu uczestnikowi wydarzenia. Ponadto, wszyscy klienci mogą na miejscu skorzystać z oferty restauracji Bistro Galicja, która podczas wydarzeń jest zawsze otwarta dla gości. W jej ofercie znaleźć można dania obiadowe, wyszukane przysmaki kuchni międzynarodowej oraz smakowite słodkie desery, które pozwolą odprężyć się i nabrać sił w przerwie wydarzenia.