Wynajem samochodu, jako ciekawe rozwiązanie dla firm.

Jeżeli poszukujemy idealnego samochodu dla swojej firmy warto rozważyć możliwość wynajmu auta w profesjonalnej wypożyczalni. W dzisiejszych czasach takie rozwiązanie staje się, bowiem coraz bardziej popularne. Przedsiębiorcy chętnie wypożyczają różnego rodzaju samochody i to nie tylko na okres krótkoterminowy, dużym zainteresowaniem cieszy się także wynajem auta na lata. Co więc warto wiedzieć o wynajmie samochodu dla firmy? Jak sytuacja z wynajmem pojazdów dla klientów biznesowych wygląda w Krakowie?

Wynajem samochodu – oferta dla biznesu.

Prowadząc firmę w Krakowie możemy zdecydować się na wynajem samochodu i to zarówno samochodu osobowego, jak i samochodu dostawczego na dowolnie wybrany przez nas czas. Auto możemy wypożyczyć na dzień, miesiąc, a nawet i na dłużej. Bardzo ciekawą ofertę na wynajem aut dla firm posiada zwłaszcza firma Express Car Rental, której odziały znajdują się w bardzo wielu miastach w całej Polsce, w tym także na terenie Krakowa. Wypożyczalnia ta oferuje niezwykle atrakcyjny wynajem pojazdów w sektorze B2B. Jest to największa firma tego typu w Polsce. Odnajdziemy w niej całe mnóstwo samochodów różnych kategorii i klas. To właśnie w tej wypożyczalni, każdy przedsiębiorca będzie w stanie dopasować pojazd do potrzeb swojego biznesu. A warto podkreślić, że wynajem samochodu to dla firm bardzo korzystne rozwiązanie, dzięki niemu przedsiębiorcy otrzymują, bowiem dowolnie wybrany pojazd, który dostępny jest od razu po podpisaniu umowy. Należy również zaznaczyć, że stała miesięczna rata wynajmu, (która to poza paliwem uwzględnia wszystkie koszty niezbędne przy utrzymaniu auta) umożliwia bardzo skuteczną kontrolę kosztów.

Wynajem samochodu, jako ciekawe rozwiązanie dla firm.

Dlaczego warto skorzystać z oferty firmy Express Car Rental?

Przedsiębiorstwo to posiada długoletnie doświadczenie w branży, wielotysięczny park pojazdów, a także może pochwalić się niezwykle wysokim standardem obsługi klientów i to zarówno klientów biznesowych, jak i klientów indywidualnych. To właśnie Express Car Rental wprowadził w naszym kraju usługę carsharingu – Traficara, czyli niezwykle nowoczesne rozwiązanie, jakim jest szybki i prosty wynajem samochodów na minuty. Poza tym warto podkreślić, że firma ta w cenie wynajmu auta zapewnia swoim klientom szereg usług dodatkowych takich jak chociażby: wymianę i przechowywanie opon, serwis techniczny, indywidualnego opiekuna, samochód zastępczy czy też assistance i wsparcie techniczne. Należy także zaznaczyć, że wszystkie wypożyczane tu auta posiadają ubezpieczenie, które to również wliczone jest już w stawkę najmu. Ponadto firma zapewnia wygodne formy płatności oraz minimum formalności podczas podpisywania umowy. Wygoda klientów to dla Express Car Rental kwestia priorytetowa, a pracownicy są w pełni zaangażowani w wykonywani swoich obowiązków. Wszystko to sprawia, że wypożyczalnia ta cieszy się bardzo dobrymi opiniami i posiada liczne rekomendacje klientów. Z cała pewnością jest to, więc partner biznesowy, któremu warto zaufać.

Partnerem merytorycznym materiału jest Express.pl – https://www.express.pl/.