Gadżety z nadrukiem, czyli jak dać się łatwo zapamiętać

Reklama jest dziś nieodłącznym elementem prowadzenia działalności. Dobrze, aby działania promujące były skuteczne, ale nie nachalne. Złotym środkiem są gadżety z nadrukiem. To one pozwalają w trakcie ich codziennego użytkowania skupić uwagę na logo firmy czy jej nazwie. Jakie gadżety warto wybrać i komu je podarować?

Jakie gadżety z nadrukiem wybrać?

Rynek oferuje różnego rodzaju gadżety, które możemy podzielić ze względu na przeznaczenie czy płeć ich przyszłego użytkownika. Kobietom zdecydowanie lepiej podarować gadżety kuchenne takie jak zestaw do soli czy pieprzu, kosz do grillowania lub dziadka do orzechów. Panie z pewnością ucieszą się z zestawu do manicure, toreb ekologicznych na zakupy, a także długopisu w kształcie pomadki.

Mężczyźni to zwykle gadżeciarze. Wie o tym doskonale sklep Polagift, który przygotował dla nich specjalną ofertę. W ramach niej w asortymencie hurtowni znajdują się: elektroniczny zegarek na biurko, pendrive, elegancki powerbank, który ułatwi pracę poza dostępem do prądu, czy brelok do kluczy będący poziomicą. Prócz wspomnianych przedmiotów na uwagę zasługują również: wodoodporny plecak idealny na letnie wycieczki, kubek termiczny, breloki do kluczy oraz koc z polaru. To jednak nie wszystko. Jeśli interesują Cię klasyczne gadżety z nadrukiem w postaci notesów, kalendarza czy pozostałych przyborów biurowych, również znajdziesz je w Polagift.

Gadżety z nadrukiem, czyli jak dać się łatwo zapamiętać

Dla kogo gadżety reklamowe?

Przedmioty codziennego użytku z nadrukiem firmowym przydadzą się każdemu. Są to rzeczy uniwersalne, pomocne zarówno w domu, jak i ogrodzie. Część z oferowanych przez Polagift gadżetów dedykowana jest do biura. Komu więc warto podarować niewielki upominek będący nośnikiem reklamowym? Gadżetami reklamowymi warto obdarować pracowników z okazji ich urodzin czy jubileuszu zatrudnienia. Przedmioty z nadrukiem to również świetna opcja, aby dać się zapamiętać kontrahentom czy poddostawcom usług. Prowadząc firmę, dobrze jest dbać również o relacje z konkurencją. Wręczenie jej małego upominku poprawi relacje i zachęci do kolaboracji w przyszłości.

Gadżety reklamowe z nadrukiem - zalety

Wybór gadżetów z nadrukiem to świetny sposób na nienachalną reklamę. Codzienne użytkowanie przedmiotów z logo lub nazwą firmy sprawi, że zostaną one zapamiętane. Ponadto korzystanie z gadżetów w miejscach publicznych przyczyni się do poszerzenia świadomości o danej marce. Najważniejszą jednak zaletą przedmiotów reklamowych jest ich praktyczność. Bez względu na to, z której dziedziny gadżet wręczysz pracownikom czy kontrahentom, będzie on z pewnością radośnie użytkowany. Dziś odchodzi się od kiczowatych i słabej jakości prezentów, które są niepotrzebne i wylądują na dnie szuflady, zbierając przez lata kurz. Jeśli prowadzisz firmę, postaw na elegancję, prostotę, minimalizm i przydatność w jednym. Wręczając gadżet charakteryzujący się właśnie tymi cechami, zyskujesz pewność, że wywoła on na twarzy osoby obdarowanej uśmiech i niejednokrotnie zostanie wykorzystany. Ponadto zostanie z osobą obdarowaną na dłużej, dzięki trwałym materiałom, z których został wykonany.