Apartament w hotelu. Dlaczego warto go wybrać?

Hotele większości z nas kojarzą się z pokojami do wynajęcia. Okazuje się jednak, że nie jest to jedyna dostępna opcja. Coraz więcej nowoczesnych ośrodków oferuje swoim gościom również możliwość wynajęcia apartamentu, w którym oprócz sypialni znajduje się także przestronny salon oraz aneks kuchenny. Jest to znakomity wybór dla rodzin z dziećmi, klientów biznesowych oraz wszystkich osób, które podczas podróży pragną poczuć się, jak u siebie w domu.

Własny apartament w hotelu - najważniejsze korzyści

Apartament w hotelu to więcej wolnej przestrzeni w czasie wyjazdu oraz możliwość komfortowego zamieszkania w jednym miejscu w większej grupie osób. Apartamenty dostępne w hotelach mają zróżnicowane metraże, a wśród nich znaleźć można opcje przeznaczone dla jednej osoby oraz dla większych grup osób. Każdy gość otrzymuje własną sypialnię, co daje mu większe poczucie prywatności oraz możliwość wypoczynku, jak u siebie w domu. Apartamenty podobnie jak standardowe pokoje hotelowe mogą być wynajmowane w opcji krótkoterminowej i długoterminowej, co czyni z nich doskonały wybór zarówno na krótkie wyjazdy jak i dłuższy urlop.

Zaletą apartamentów jest także ich nowoczesny wystrój oraz dostęp do wszelkich udogodnień. Do dyspozycji gości jest przestronny i kompletnie wyposażony pokój dzienny z telewizją, dostępem do internetu oraz miejscami do wypoczynku. Na miejscu dostępna jest także pralka, żelazko, czyste ręczniki, kosmetyki oraz inne akcesoria niezbędne do komfortowego pobytu. Dostęp do aneksu kuchennego pozwala na przygotowywanie na miejscu posiłków bez konieczności zamawiania gotowych dań lub wychodzenia do restauracji, która staje się wyborem, a nie koniecznością. Istotną korzyścią jest także sam koszt wynajęcia apartamentu, co docenią zwłaszcza rodziny oraz większe grupy ludzi - apartament okazuje się być bowiem bardziej ekonomiczną opcją niż wynajem kilku samodzielnych pokojów w hotelu.

Apartament w hotelu. Dlaczego warto go wybrać?

Apartament w hotelu i dodatkowe usługi dostępne na miejscu

Apartamenty hotelowe stają się coraz bardziej popularną i chętniej wybierają opcją przez osoby poszukujące komfortu oraz prywatności podczas wyjazdów. Skorzystać z nich mogą zarówno osoby indywidualne, rodziny z dziećmi, jak i klienci biznesowi podróżujący samodzielnie lub w większych grupach. Apartamenty hotelowe dostępne są w różnych metrażach począwszy od niewielkich opcji z jedną sypialnią, a kończąc na dużych i przestronnych lokalach z kilkoma niezależnymi pokojami do spania. Aparthotel VIVI Residence w Żorach oferuje apartamenty o powierzchni od 38 m2 do nawet 76 m2.

Oprócz samego miejsca do spania i wypoczynku podczas podróży, aparthotel oddaje do dyspozycji gości także inne, przydatne usługi. Wszyscy goście po pracy lub zwiedzaniu okolicy mogą skorzystać z usług profesjonalnego gabinetu masażu dostępnego na miejscu. W jego ofercie znajduje się 11 różnych zabiegów, które pozwolą zrelaksować się po całym wyczerpującym dniu, zregenerować ciało oraz nabrać energii na kolejne dni. Masaże są skierowane zarówno do osób dorosłych, par, jak i najmłodszych gości spędzających czas z rodzicami.

Partnerem materiału jest VIVI Residence - aparthotel w Żorach.