Jak zapewnić wygodę gościom naszego hotelu lub pensjonatu?

Zdecydowana większość gości w miejscach noclegowych to osoby szukające urlopowego wypoczynku, dlatego szczególną uwagę zwracają oni na komfort i wygodę proponowaną przez właścicieli danego miejsca. Możliwość właściwego relaksu jest oczywiście nie mniej ważna w przypadku gości podróżujących służbowo, wielokrotnie ten czas spędzony w pokoju hotelowym to ich jedyny czas na odpoczynek w trakcie intensywnej pracy. Na co trzeba zwrócić uwagę, by oferowane przez nas noclegi spełniały wysoki standard i umożliwiały komfortowy wypoczynek?

Zadbaj o podstawowe wyposażenie we właściwym standardzie

Przede wszystkim należy skupić się na wystroju wnętrza i zapewnieniu wszystkich niezbędnych mebli oraz akcesoriów. Pokoje powinny mieć spokojną aranżację, stonowane kolory i oświetlenie, które nie będzie męczące. Ważne są zarówno basicowe sprawy, jak wygodny materac, jak i niuanse typu lampka umożliwiająca czytanie jednej osobie, gdy druga chciałaby już móc spać. Rozmieszczenie mebli w pokoju powinno umożliwiać łatwe przemieszczanie się, bez narażania gości na uderzanie o wystające kanty. W oknach obowiązkowo należy zapewnić rolety umożliwiające zaciemnienie wnętrza, ważna jest także klimatyzacja. Jeśli oferujesz pokoje z aneksem kuchennym, pamiętaj, że powinien on być wyposażony tak, by faktycznie można go było w pełnie używać. Pokoje bez aneksu powinny oferować gościom wodę i szklanki do niej oraz możliwość przyrządzenia kawy lub herbaty.

Na co zwrócić uwagę urządzając przestrzeń wspólną?

W przestrzeniach wspólnych nieocenionym dodatkiem są wygodne kanapy i inne meble wypoczynkowe. Warto jest umożliwić gościom odpoczynek, gdy muszą czekać na zameldowanie lub na członka rodziny. Przyjemne części wspólne w pensjonatach wpływają pozytywnie na ogólny odbiór naszego obiektu – w zależności od stylu, na jaki zdecydujemy się, jeśli chodzi o charakter wystroju, warto umieścić w częściach wspólnych sporo zieleni. Miłym akcentem są także dystrybutory z wodą czy ekspres z możliwością samodzielnego przyrządzenia kawy. W pokojach hotelowych lub w holu hotelowym ciekawym i lubianym przez turystów dodatkiem są mapki miejscowości, z wyraźnie zaznaczonym na nich Waszym obiektem.

Jak zapewnić wygodę gościom naszego hotelu lub pensjonatu?

Jakie kosmetyki hotelowe powinny znaleźć się w Twoim obiekcie?

Ogromny wpływ na wygodę, jaką odczuwają goście hotelowi, ma wygląd i wyposażenie łazienek. To szczególnie istotne miejsce, które zawsze musi lśnić nieskazitelną czystością. Standardem powinno być wyposażenie łazienek hotelowych w ręczniki oraz kosmetyki hotelowe. Te ostanie w doskonałych cenach znajdziecie Państwo w hurtowni online Higiena24.com. Dlaczego są one tak istotne? Kosmetyki hotelowe w małych, poręcznych buteleczkach zapobiegają uciążliwemu pakowaniu ze sobą na wyjazd ciężkich szamponów czy żeli do mycia. Goście nie muszą przywozić ich ze sobą, co jest bardzo ważne np. w przypadku pakowania bagażu do samolotu. Kosmetyki hotelowe z Higiena24.com wyróżniają się elegancką linią zapachową, estetyczną szatą graficzną oraz niezbędnymi certyfikatami jakości i bezpieczeństwa dla zdrowia. Świetnie uzupełnią wyposażenie pokoju hotelowego oraz zapewnią komfort Twoim gościom. Szampony, żele, mydła, balsamy oraz akcesoria higieniczne – w hurtowni Higiena24.com znajdziesz wszystko, co potrzebne!