Chroń dane firmy! Plecak antykradzieżowy i inne zabezpieczenia

Współcześnie często słyszy się o sytuacjach, w których dane firmy zostały udostępnione bądź skradzione przez hakerów czy innych niepowołanych do tego osób. Coraz częściej różne marki wypuszczają na rynek kolekcje składające się z przedmiotów antykradzieżowych, które służą ochronie danych firm. Przykładem takiego produktu może być plecak antykradzieżowy czy etui na karty płatnicze.

Plecak antykradzieżowy, chroniący dane firmy

Coraz więcej firm produkujących plecaki, torby i itp. akcesoria wypuszcza na rynek kolekcje antykradzieżowe. Główny atut jaki kryje w sobieplecak antykradzieżowy jest to, że posiada odpowiednie zabezpieczenie danych znajdujących się w zawartości plecaka. Tego typu plecaki dostępne są zarówno w sportowej, codziennej odsłonie jak i takie przeznaczone do podróżowania, które świetnie sprawdzają się podczas biznesowych wyjazdów. Charakteryzują się one zabezpieczeniem zamków przed otwarciem oraz bardzo małą liczbą kieszonek, które są z łatwo dostępne.

Ogromnym walorem tych plecaków jest to, że zwykle wykonane są z wodoodpornego materiału, które sprawdzą się idealnie niezależnie od warunków atmosferycznych, czy pada deszcz, śnieg czy świeci słońce. Co więcej, firmy sprzedające te produkty oferują różne rodzaje i typy plecaków, co sprawia, że każdy biznesman znajdzie coś dla siebie, czy lubiący bardziej klasyczne wzory czy raczej sportowe modele. Decydując się na zakup tego rodzaju plecaka warto wcześniej sprawdzić dokładny rozmiar laptopa tak, by posiadany model bez problemu się w nim zmieścił i nie było potrzeby ponownej wysyłki.

Chroń dane firmy! Plecak antykradzieżowy i inne zabezpieczenia

Etui antykradzieżowe do ochrony danych i pieniędzy

Posiadacze kart firmowych często drżą o to, by nie zostały one skradzione. W dzisiejszych czasach kradzież danych z karty czy pieniędzy się na nich znajdujących jest dużym ryzykiem. Świetnym rozwiązaniem jest zakup etui antykradzieżowego, który zabezpiecza kartę zbliżeniową. Z reguły te karty są najłatwiejsze do z czytania danych. Ogromny poczuciem bezpieczeństwa obdarzają tego rodzaju produkty, które dają pewność, że dane na karcie nie zostaną skradzione i wykorzystane.

Taka etui posiada system blokowania sygnału RFID, chroni przed nieautoryzowanym odczytem i kradzieżą danych z kart zbliżeniowych, kredytowych, debetowych i identyfikacyjnych. Ponadto, chronią pieniądze i dane osobowe przed kradzieżą, za pomocą specjalnego tworzywa, który blokuje sygnał radiowy. Tego typu etui są zazwyczaj odporne na rozdarcie i wodę.

Portfel antykradzieżowy

W serii produktów antykradzieżowych dostępne są także portfele antykradzieżowe, które oprócz tego, że chronią przed kradzieżą to jeszcze są funkcjonalne i zapewniają elegancki design, co szczególnie istotne jest w świecie biznesu.

Portfele antykradzieżowe posiadają system RFID STOP, który zapewnia ochronę danych, znajdujących się na kartach plastikowych, czy to płatniczych, kredytowych, członkowskich czy lojalnościowych. System RFID ten posiada technikę, która wykorzystuje fale radiowe do przesyłania danych w celu identyfikacji obiektu. Posiadając tego typu portfel zapewniamy sobie ochronę i pełne bezpieczeństwo.