Biuro serwisowane – czym jest i dlaczego warto je wybrać?

Biuro serwisowane to specjalny rodzaj biura, w którym oprócz przestrzeni roboczej do pracy otrzymujemy także szereg innych, bardzo przydatnych usług. Biura serwisowane zazwyczaj mieszczą się w prestiżowych lokalizacjach w centrach miast, co pozwala na pracę w korzystnie położonym miejscu. Jakie usługi oferują biura serwisowane i dlaczego ich wynajem jest bardziej opłacalny od tradycyjnych biur?

Biuro serwisowane – wszystko, co istotne w cenie wynajmu biura

Decydując się na wynajem biura serwisowanego wraz z nim otrzymujemy wiele innych, przydatnych w dzisiejszych czasach usług. Biura serwisowane to kompletnie wyposażone przestrzenie robocze idealnie dostosowane do pracy biurowej. Przyciągają do siebie nie tylko atrakcyjną i prestiżową lokalizacją, ale także nowoczesnym wystrojem, który ułatwia skupienie oraz podnosi wydajność pracy, toczącej się w ich wnętrzu.

Biuro serwisowane jest wyposażone w nowoczesny sprzęt oraz udogodnienia niezbędne do komfortowej pracy zawodowej. Ich użytkownicy mogą na miejscu korzystać z szybkiego i nielimitowanego dostępu do Internetu, klimatyzacji i wspólnej kuchni wraz z kawą, herbatą oraz wodą. Wszystkie te usługi są zawarte w cenie wynajmu biura, nie musimy więc ponosić dodatkowych kosztów związanych z ich zapewnieniem. W cenie wynajmu biura serwisowanego znajduje się także zużycie wody, prądu oraz usługi związane ze sprzątaniem biura.

Biuro serwisowane – czym jest i dlaczego warto je wybrać?

W praktyce biuro serwisowane to więc znacznie lepsza i tańsza alternatywa dla tradycyjnego biura do wynajęcia. Większość najistotniejszych wydatków związanych z jego użytkowaniem jest bowiem zawartych w kwocie wynajmu przestrzeni biurowej. Każdy klient wie dokładnie, ile przyjdzie się mu zapłacić za konkretną usługę. To ogromny plus zwłaszcza dla nowych na rynku firm, startupów oraz freelancerów, dla których na początku działalności zawodowej przejrzystość kosztów oraz oszczędność wydatków ma szczególne znaczenie.

Biuro serwisowane a długość czasu trwania wynajmu

Biuro serwisowane jest znacznie bardziej opłacalną opcją wynajmu od tradycyjnego biura nie tylko ze względu na niższe koszty utrzymania oraz kompleksowość usługi. To bowiem także brak konieczności podpisania długoterminowej umowy, która wymagana jest w przypadku chęci wynajmu tradycyjnego biura. Biuro serwisowane może być wynajęte już na zaledwie miesiąc czasu, co pozwala każdej firmie sprawdzić jakość usługi i na podstawie własnych doświadczeń zdecydować, czy chcą kontynuować wynajem konkretnego przestrzeni roboczej, czy też nie.

Biuro serwisowane w The Office posiada także własną obsługę recepcyjną, która dba o przyjmowanie gości oraz na bieżąco pomaga w rozwiązywaniu wszelkich problemów związanych z funkcjonowaniem biura. Ponadto, klienci korzystający z biur serwisowanych otrzymują bezpłatny dostęp do mieszczących się w tym samym budynku sali konferencyjnych, które mogą być wykorzystane do prowadzenia spotkań z klientami oraz omawiania innych istotnych kwestii związanych z działalnością firmy.