Traficar jest już w całej Polsce

Traficar jest jednym z głównych graczy na polskim rynku carsharingowym. Usługa cieszy się coraz większą popularnością. Skierowana jest przede wszystkim do osób, które mają prawo jazdy, ale rzadko jeżdżą samochodem. Korzystając z tej usługi, możemy sporo zaoszczędzić. Komfort jazdy jest wysoki. 

Traficar w 2018 roku- krótkie podsumowanie

To idealna usługa dla osób, które troszczą się o środowisko. Jak twierdzą eksperci, jeden samochód dostępny w ramach carsharingu może zastąpić nawet 8-20 pojazdów prywatnych. W ten sposób możemy znacząco zmniejszyć emisję dwutlenku węgla.

Wiele osób docenia również wygodę i oszczędność. Traficar staje się coraz bardziej rozpoznawalną marką. W 2018 roku flota firmy liczyła już 1500 Renault Clio, 104 Renault Kangoo, 100 Opli Corsa oraz 1 Renault Kangoo Van ZE. Najczęściej z usługi korzystają mężczyźni. Najczęściej klienci mają 25-34 lata. Biorąc pod uwagę statystyki, najbardziej ekonomicznie jeżdżą użytkownicy z Trójmiasta. Renault Kangoo Traficar znajdziemy też koło M1, Leroy Merlin i Castorama w dużych polskich miasta. Liczba użytkowników stale rośnie. Wszystkie auta są nowocześnie wyposażone.

 Traficar jest już w całej Polsce

Współpraca Traficar z Orlen

W 2017 roku Traficar nawiązał współpracę ze stacją benzynową Orlen. W całej Polsce jest już ponad 100 miejsc parkingowych dla samochodów Traficar na 70 stacjach. Z takiej usługi można skorzystać m.in. w Warszawie, Trójmieście, Poznaniu, Krakowie i Wrocławiu. Cieszy się coraz większym zainteresowaniem zarówno w małych, jak i dużych miastach.

Za każdy przejechany kilometr należy zapłacić 80 groszy. Opłaty naliczane są również za minutę jazdy (50 groszy) i za minutę postojową (10 groszy). Auto można wypożyczyć i zwrócić w każdym miejscu w ramach strefy.  Orlen dostarcza paliwo dla aut Traficar. Dba też o ich czystość.

 Traficar jest już w całej Polsce

Współpraca Traficar z Ikea

W maju 2018 roku Traficar nawiązał współpracę z Ikea. Samochody pojawiły się koło sklepów we Wrocławiu, Katowicach i Poznaniu. Z takiej usługi mogą skorzystać też klienci Ikea w Gdańsku i Warszawie. Od 2017 roku chętnie z niej korzystają mieszkańcy Krakowa. Proponowane samochody dostawcze są bardzo pojemne. Można w nich bez problemu zmieścić nawet dużą szafę. 

Miejsca parkingowe aut TrafiCargo są wyraźnie  oznaczone. Znajdziemy je więc bez trudu. Klienci mają do dyspozycji nowoczesny samochód Renault Kangoo Van. Korzystając z takiej usługi, możemy poprawić jakość powietrza i zmniejszyć korek na drogach. 

Samochód dostarczy możemy wypożyczyć tak samo, jak osobowy. Najpierw musimy ściągnąć aplikację na telefon. Dostępna jest zarówno na Androida, jak i iOS. Zakładamy i aktywujemy konto. Następnie korzystając z mapy, szukamy najbliższego samochodu. Teraz możemy go zarezerwować. Mamy kwadrans, aby dotrzeć do auta. Skanujemy znajdujący się na nim kod QR. Od tej chwili możemy już się komfortową jazdą. Po przewiezieniu mebli odstawiamy samochód na parkingu koło Ikea. Ceny usługi są bardzo atrakcyjne. Płacimy 0,80 zł  za każdy pokonany kilometr, 0,50 zł za minutę jazdy i 0,10 zł za minutę postoju.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Traficar: https://www.traficar.pl.